Konaklama Şekli

Otel'e En Erken Giriş

15:00

Otel'e En Geç Çıkış

11:00

Ön ödeme

Aynı odada 3. kişi % 25 indirimlidir. İki kişilik odada tek kişi konaklamada single farkı uygulanır. Bu fiyatlar minimum üç gece konaklamalar için geçerlidir. Bayramlar, resmi günler, hafta sonu gecelik konaklamalar farklı fiyatlandırılabilir. Rezervasyon, en geç 3 gün içinde toplam tutarın %50'si tarafımıza havale veya EFT yapıldıktan sonra kesinleşir. Aksi takdirde iptal olur. Kapora iadesi giriş gününden 3 gün öncesinde bildirilmesi durumunda Bayram dönemi hariç para iadesi sağlanır. Erken rezervasyon döneminde ödemenin tamamı alınır. Fiyatlarımızda konaklama vergisi dahil değildir.

Çocuklar ve ilave yatak

(Çocuklu aileler için) 5 yaşından küçük çocukların yetişkin havuzuna girmesi yasaktır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe, öğlen yemeği set menüdür. Beş çayı ve kek ikramı fiyata dahildir.

İki yetişkin yanında 0-6 yaş arası 1 çocuk yatak ilaveli ve ücretsizdir. 0-2 yaş arası çocuk için bebek beşiği ücretsiz olarak verilir. Aynı odada 0-6 yaş arası 2. çocuk varsa yatak ilave edilerek %50 ücretlendirilir. 7-12 yaş arası %50 indirimlidir.

Yemek & İkramlar

Tam pansiyon plus konaklamanıza sabah-akşam açık büfe yemek, öğlen set menü yemek, 11.00 – 16.00 arası gözleme , 12.00-16.00 arası pide ikramımız 16.00-17.30 ikindi çayı ve kek ikramı dahildir. Yemeklerde alacağınız tüm kapaksız içecekler ve kapalı su; gün boyu havuz barda alabileceğiniz su, çay, nescafe, hazır meyve suları ücretsiz ve self servistir. Bunların dışındaki kapaklı içecekler türk kahvesi ve dondurma, tost, hamburger gibi özel yapım yiyecekler ekstra ücretli olup servis edilir.

Gün boyu su, çay, nescafe ve hazır meyve suyu çeşitleri ücretsiz ve self servistir. Kapalı içecekler, dondurma ve türk kahvesi gibi özel yapım içecekler ekstra ücretlidir ve servis edilir.

İlave Bilgi

Dışarıdan kesinlikle misafir kabul edilmemektedir. Havuz, sadece konaklama yapan misafirlerimiz için yeterli kapasitede olduğundan yoğun sezonda dışarıdan havuz için misafir kabul edilmemektedir.

Yeni dublex suit odalarımız minimum 4 maximum 5 kişilik olup, 2 banyoludur.

Ortak alanlarda herhangi bir kıyafet kısıtlamamız bulunmamaktadır.

Önemli Uyarı

Kazalara ve yaralanmalara yol açabileceğinden misafirlerimizin güvenliği için otelimiz sahalarında scooter, paten gibi her türlü tekerlekli araç ve benzeri aksesuara izin verilmemektedir.

Scooter paten yasağı işareti