Elbis Hotel

Kazdağları' nın eşsiz yeşilinin Ege'nin huzurlu mavisiyle buluştuğu Oksijen Cenneti Altınoluk' un en iyi aile oteline hoşgeldiniz.

1997' den beri, bir aile şirketi olmanın verdiği özveriyle, bizi diğer otellerden farklı kılan bir özelliğimizle anılmayı başardık:
Huzurlu ve samimi bir aile ortamı Sitemizde, bizi diğerlerinden ayıran önceliklerimizi sizlere ayrıntılarıyla anlatmaya çalıştık.

Biz sadece ailelere hizmet veren ve bir aile tarafından butik otel anlayışıyla işletilen, her sene tatilini Elbis'te geçirmeyi alışkanlık haline getiren ailelerin ve onların referansı ile bizi tercih edenlerin buluştuğu, Türkiye' nin dört bir yanından gelen, tatilde huzur arayan ailelerin 25 yıldır adresiyiz.

Bayanlara özel havuzu, ortak havuz ve plaj seçenekleriyle otelimiz,
bütün ailelerin aynı çatı altında buluştuğu tek alkolsüz aile oteli olma özelliğiyle siz değerli misafirlerimizin de vazgeçilmez adresi olacak.

Elbis Hotel Ailesi

Sürdürülebilirlik Politikalarımızı incelemek için tıklayın.


Abone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.