En İyi Alkolsüz Aile Oteli

Alkolsüz aile oteli olan tesisimiz, ailelerin konaklaması için özel olarak tasarlanmıştır ve alkollü içki servisi yapılmamaktadır. Çocuklarınızla rahat ve eğlenceli bir tatil geçirebilmeniz için ailelerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunarız. Haremlik - selamlık uygulamamız bulunmayıp muhafazakâr otel konseptinde değiliz. Aile oteli olduğumuz için tek bay misafir kabul edemiyoruz. Her kesimden ailelere güvenli, huzurlu ve konforlu bir aile tatili sunabilmek için hizmet vermekteyiz.

Balıkesir Altınoluk'ta Denize Sıfır

Kuzey Ege'nin en iyi alkolsüz aile oteli olan tesisimiz Kazdağları'nın eteğinde denize sıfır konumdadır. Otelimiz eşsiz konumu ile yıllardır ailelerin bölgede en çok tercih ettiği oteldir. Çocuklu ailelerin rahatı için düşünülmüş mimari yapısı ve tüm odaların kullanım alanlarına yakınlığı ile siz değerli misafirlerimize Türkiye'deki 4 yıldızlı oteller içinde bulamayacağınız bir konfor sunar. Odanızdan denize, havuza, restorana ulaşmanız en fazla 1 dakika sürer. Kısacası tatilde yorulmazsınız.

Tam Pansiyon Plus Konaklama

Tam pansiyon plus konaklamanıza;

  • Sabah ve akşam açık büfe yemek,
  • Öğlen set menü yemek,
  • 11.00 – 16.00 arası gözleme,
  • 12.00 - 16.00 arası pide ikramı,
  • 16.00 - 17.30 ikindi çayı ve kek, kurabiye ikramı dahildir.

Yemeklerde alacağınız tüm kapaksız içecekler ve kapalı su; gün boyu Bayanlar Havuzu ve Havuz Cafe'de alabileceğiniz su, çay, Nescafe, hazır meyve suları ücretsiz ve self servistir. Bunların dışındaki kapaklı içecekler, Türk kahvesi ve dondurma, tost, hamburger gibi özel yapım yiyecekler ekstra ücretli olup servis edilir.

Havuzlar

Ana Havuz

Tüm ailenin beraberce vakit geçirdiği ana havumuz 1000 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Otelimizin tam ortasında yer alan aile havuzumuz bay-bayan ortak kullanıma açıktır. Derinliği 140 cm.'dir. Sonsuzluk havuzu özelliği ile eşsiz bir deneyim sunar.

Çocuk Havuzu

Ana havuzumunuz hemen yanında çocukların güvenle oynayabileceği, içerisinde kaydırak bulunan çocuk havuzu yer almaktadır. Derinliği 40 cm.'dir.

Bayanlar Havuzu

Modern mimari çizgilerle dizayn ettiğimiz bu alan misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Doğal taş zemine sahip havuzun yanında 8 kişilik bir jakuzi bulunmaktadır. Yanında minik bir çocuk havuzu vardır. Lavabo ve giyinme odası bölümleri yer almaktadır.

Bayanlara özel olan havuz bölümümüzün dört tarafı korunaklıdır. Hiçbir odadan görülememesi sayesinde mahremiyeti sağlayarak güneşlenme olanağı verir. Hizmetleri bayan personelimiz sağlar. İçeriye kamera, fotoğraf makinesi gibi kayıt aletleri kesinlikle sokulamaz. 6 yaştan büyük erken çocuklar bayanlar havuzu bölümüne alınmamaktadır. 4 yaşından küçük çocuklar yetişkin havuzuna alınmamaktadır. Hijyen sebebiyle bayanlar havuzuna bone ile girilmesi zorunludur. Ayrıca yine hijyen sebebiyle tam haşema ile bayanlar havuzuna girilmemektedir. Yarım haşema ile havuz kullanılabilir.

ÖNCELİĞİMİZ, AİLELERİN SAĞLIĞI

Sağlık yediklerimizden başlar. Bu anlayışla, mutfağımızda her zaman en kaliteli ve en taze malzemeleri kullanıyoruz.
Bizi biz yapan en önemli farkımız yemeklerimizde gösterdiğimiz hassasiyet. Tüm yemeklerimiz kendi bağımızdan toplayarak ürettiğimiz organik sertifikalı zeytinyağımız ve organik himalaya tuzu ile hazırlanmaktadır. Allah' ın yarattığı en büyük şifalardan olan zeytinyağ ve tuzun birleşimden daha önce hiçbir otelde rastlamadığınız hafiflikte ve kalitede yemekleri ilk defa Elbis' te tadacaksınız.

HAVUZ CAFE

Günboyu çay, nescafe, açık meyvesularının ücretsiz olarak servis edildiği deniz kenarındaki mekanımızda ayrıca ücretli olarak yiyecek-içecek çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Misafirlerimizin sabah kahvelerini Ege Denizi'ni seyrederek yudumlama imkanı bulacakları Havuz Cafe, otelimizin merkezinde yer aldığından sizin ve ailenizin vazgeçilmez buluşma noktasıdır.

KURALLAR

Havuz hijyeni için -sadece bayanlar havuzunda geçerli olmak üzere - Full beden haşema ile girilmemektedir. Dileyen misafirlerimiz haşema ile ana havuzu kullanabilirler. Bayanlar havuzumuz sabah 10 ile akşam 7 arası açıktır. 6 yaştan büyük erken çocuklar bayanlar havuzu bölümüne alınmamaktadır. 4 yaşından küçük çocuklar yetişkin havuzuna alınmamaktadır.

LOBİ

Resepsiyon, butik ve revirimizin bulunduğu Lobi'yi günboyu dinlenme alanı olarak kullanabilirsiniz.

OYUN SALONU

 Günboyu yararlanabileceğiniz bu eğlenceli mekanda playstation, bilardo ve masa tenisi bulunmaktadır.

SPOR SALONU

       Spor salonumuzda koşu bandı, bisiklet ve diğer spor aletleri bulunmaktadır.

Elbis Hotel Bilgi Alın

Kuzey Ege'nin en iyi alkolsüz aile oteliAbone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.