İPTAL - İADE

MİSAFİR'in, iptal etme durumunu konaklama başlamadan 15 güne kadar Elbis Hotel müşteri hizmetlerine bildirmesi gerekir. Ve bu durumda ödemenin tamamı karşı tarafa iade edilir.

İptal halinde, hizmetin başlamasına 0-15 gün arası var ise 3 günlük konaklama bedeli no-show olarak kesilir.

15 günden daha az süre kala yapılan rezervelerde 72 saate kadar Elbis Hotel müşteri hizmetlerinden iptal edilir ise bu durumda ödemenin tamamı iade edilir. 72 saatten daha kısa sürede iptal edilirse 1 günlük bedel no-show olarak kesilir.

Her halükarda hizmet satımı için yapılan tüm masraf, vergi, harç ve zorunlu yapılmış ödemeler iade edilmez.

Misafir, bildirimsiz şekilde tesise giriş yapmaz ise bedelin tamamından sorumludur.
Promosyon ürünlerinde burada yazılı iade devir hükümleri geçerli olmayıp, her halükarda misafir bedelin tamamından sorumludur.

MİSAFİR, konaklama tesisine giriş ve çıkış saatlerine uymak, tesisin tüm kurallarına uymakla yükümlüdür. Müşteri diğer müşterileri rahatsız etmemek, diğer tesis müşterilerinin hizmet alımlarını herhangi bir engel oluşturmamakla yükümlüdür. Yasal yükümlülükler de bu kapsamdadır.
MİSAFİR, fatura için gerekli bilgileri en geç hizmet bitiş tarihine kadar Elbis Hotel ‘e bildirmek zorundadır.

İşbu sözleşme müşterinin ödemesini tam olarak yapması tamamı için kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme yapması ile yürürlüğe girer.

Misafir otelde konakladığı süre içerisinde keyfi değişiklik yapmak istediği taktirde hiçbir şekilde ödeme iadesi Elbis Hotel tarafından yapılmayacaktır.



Abone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.