Sık Sorulan Sorular

Balıkesir Altınoluk'ta alkolsüz aile oteli olarak hizmet veren otelimiz ve konumumuzla ilgili merak ettiğiniz konulara cevaplarımız


Otelin konumu nedir?

Kuzey Ege’de, Türkiye’nin en çok oksijen barındırdığı Kazdağları’nın eteğinde Altınoluk’tadır.

Muhafazakar / İslami otel misiniz?

Alkolsüz Aile Oteli konseptinde hizmet veriyoruz. Muhafazakar konseptte hizmet vermemekteyiz.

Kıyafet sınırlaması neden yok?

Kıyafet sınırlamamız bulunmamaktadır. Çünkü Alkolsüz Aile Oteli konseptinde hizmet verdiğimizden dolayı her kesime hitap etmekteyiz.

Bayanlar için ayrı bir plajınız var mı?

Özel plajımız ailelerin birlikte kullanımına açıktır. Sadece bayanlar için ayrı plajımız bulunmamaktadır. Kadın misafirlerimize özel dört tarafı korunaklı, jakuzili bayanlar havuzumuz bulunmaktadır.

Sahiliniz kum mu çakıl mı?

Bölgenin coğrafi yapısından dolayı sahilimiz kum çakıl karışık yapıya sahiptir.

Çocuklar için nasıl etkinlikleriniz var?

0 ile 4 yaş arasındaki çocuklar için Mini Club’ımız ve oyun parkımız mevcuttur. Eğitimli gözetmenlerimiz ile birlikte gün boyunca eğlenceli vakit geçirme imkanına sahipler.

Kadınlara özel havuzunuz var mı?

Kadınlara özel yanları kapalı üstü açık olacak şekilde güneşlenme alanına sahip kadınlar havuzumuz mevcuttur. Ayrıca ana havuz ve sahil ortak kullanım alanına aittir.

İndirim imkanı var mı?

Tüm misafirlerimize eşit muamele adına sabit liste fiyatları uygulanmaktadır. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz bankalar ile belirli komisyonlar dahilinde taksit imkanımız mevcuttur.

Bölgenizde görülmesi gereken gezilecek yerler nerelerdir?

Bulunduğumuz il olan Balıkesir'de Adatepe, Zeus Altarı, Hasan Boğuldu Şelalesi, Bozcaada, Cunda Adası gibi görülmesi gereken pek çok yer mevcuttur. Bölgemizin gezilecek yerleri ile bilgiyi gezi rehberimizde bulabilirsiniz.

Altınoluk nerede?

Balıkesir'in ilçesi Edremit'e yaklaşık 24 km mesafede, Edremit-Küçükkuyu arasında yer alan Altınoluk, Ege Denizi kenarında zeytinlikler içinde bir beldedir.

Altınoluk deniz suyu sıcaklığı nasıl?

Kuzey Ege olduğumuz için daha serin ancak temizliği ve berraklığıyla eşsiz bir denizimiz var.

Havası nasıl?

Kazdağları’nın eteğinde bulunan otelimiz bulunduğu bölge itibariyle oksijen açısından zengindir ayrıca yazın nem oranı yok denilecek kadar düşüktür.

Havuzunuzu günübirlik kullanma imkanı mevcut mu?

Tesis kapasitemiz sınırlı olduğundan dolayı yoğunluğu önlemek adına dışarıdan günübirlik misafir kabul edemiyoruz.

Rezervasyon yaptırdığımızda odayla ilgili özel istekte bulunabilir miyiz?

Oda sözü verememekteyiz. Lakin tercih ettiğiniz konumu belirttiğiniz takdirde müsaitlik durumuna göre yardımcı olabilmekteyiz.Abone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.