Siz de otelimize ilk gelişinizden sonra, bir sonraki rezervasyonunuzda bize otelin hangi bölümde kalmak istediğinizi tarif etmeye çalışacaksınız.
Odanızda kendinizi öyle rahat hissedeceksiniz ki, her sene yeniden Altınoluk' taki eviniz Elbis' e gelmek için can atacaksınız.
Standart otel odalarından daha geniş olan odalarımız kullanışlı mimarisiyle aileleri rahat ettirmek için tasarlandı.
En rahat uyku için odalarımızda Türkiye' nin en iyi yatak üreticisi Yataş ürünleri kullanılmaktadır.

Otelimizin en geniş odaları olan bu oda tipinde odaları ayıran bir kapı bulunmaktadır.Bu odalarımızda en fazla 6 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon

Otelimizin en geniş odaları olan bu oda tipinde odaları ayıran bir kapı bulunmamaktadır. Bu odalarımızda en fazla 6 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon


Otelimizin en üst katında bulunan eşsiz deniz manzaralı, altlı üstlü 2 ayrı odadan oluşan bu ferah odalarımız geniş aileler için en ideal oda tipidir. Alt katta 1 adet double yatak, üst katta 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet açılır kapanır kanepe mevcuttur.2 katın da kendine ait banyosu ve balkonu bulunmaktadır. Üst kata odanın içinden merdivenle çıkılmaktadır. İki odayı ayıran bir kapı olmamakla birlikte iki oda birbirini göremeyecek şekilde konumlandırılmıştır. Bu odalarımızda en fazla 5 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyonİster ana havuzu gören, ister bayanlar havuzuna yakın bir oda. Minumum 2 maximum 4 kişilik olan odalarımız Deniz Tarafı ve Bahçe Tarafı olarak ayrılır. Standartları aynı olan bu iki oda tipindeki fiyat farkı, manzara farkından kaynaklanmaktadır.

Rezervasyon

Geniş bir tek odadan oluşan bu suit 1 double yatak ve 2 twin yatak mevcuttur. Geniş balkonu, oturma grubu bunulan oda geniş aileler içindir.

Rezervasyon

İster ana havuzu gören, ister bayanlar havuzuna yakın bir oda. Minumum 2 maximum 4 kişilik olan odalarımız Deniz Tarafı ve Bahçe Tarafı olarak ayrılır. Standartları aynı olan bu iki oda tipindeki fiyat farkı, manzara farkından kaynaklanmaktadır.

Rezervasyon
>

Abone Ol

& Kampanyalar