Odalarımız

Siz de otelimize ilk gelişinizden sonra, bir sonraki rezervasyonunuzda bize otelin hangi bölümde kalmak istediğinizi tarif etmeye çalışacaksınız.
Odanızda kendinizi öyle rahat hissedeceksiniz ki, her sene yeniden Altınoluk' taki eviniz Elbis' e gelmek için can atacaksınız.
Standart otel odalarından daha geniş olan odalarımız kullanışlı mimarisiyle aileleri rahat ettirmek için tasarlandı.
En rahat uyku için odalarımızda Türkiye' nin en iyi yatak üreticisi Yataş ürünleri kullanılmaktadır.

Otelimizin en geniş odaları olan bu oda tipinde odaları ayıran bir kapı bulunmaktadır.Bu odalarımızda en fazla 4 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon Fiyatlarımız

Deniz manzaralı Lüks suit oda çift kişilik yatak oturma grubu Elbis
Otelimizin en geniş odaları olan bu oda tipinde odaları ayıran bir kapı bulunmamaktadır. Bu odalarımızda en fazla 6 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon Fiyatlarımız


Otelimizin en üst katında bulunan eşsiz deniz manzaralı, altlı üstlü 2 ayrı odadan oluşan bu ferah odalarımız geniş aileler için en ideal oda tipidir. Alt katta 1 adet double yatak, üst katta 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet açılır kapanır kanepe mevcuttur.2 katın da kendine ait banyosu ve balkonu bulunmaktadır. Üst kata odanın içinden merdivenle çıkılmaktadır. İki odayı ayıran bir kapı olmamakla birlikte iki oda birbirini göremeyecek şekilde konumlandırılmıştır. Bu odalarımızda en fazla 5 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon FiyatlarımızAltınoluk Elbis Otel Dubleks aile odası merdiven
Otelimizin en üst katında bulunan anayola ve kaz dağlarına bakan en üst kattaki geniş odalarımız. Altlı üstlü 2 ayrı odadan oluşan bu ferah odalarımız geniş aileler için en ideal oda tipidir. Alt katta bir adet double yatak, üst katta 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. 2 katında kendine ait banyosu ve balkonu bulunmaktadır. Üst kata odanın içinden merdivenle çıkılmaktadır. İki odayı ayıran bir kapı bulunmamaktadır. Bu odalarımızda en fazla 5 kişi kalabilmektedir.

Rezervasyon Fiyatlarımız

Geniş bir tek odadan oluşan bu suit 1 double yatak ve 2 twin yatak mevcuttur. Geniş balkonu, oturma grubu bunulan oda geniş aileler içindir.

Rezervasyon Fiyatlarımız

İster ana havuzu gören, ister bayanlar havuzuna yakın bir oda. Minumum 2 maximum 4 kişilik olan odalarımız Deniz Tarafı ve Bahçe Tarafı olarak ayrılır. Standartları aynı olan bu iki oda tipindeki fiyat farkı, manzara farkından kaynaklanmaktadır.

Rezervasyon Fiyatlarımız

Gelin ve Damat gelmeden önce oda özel olarak düzenlenir. (Oda Süslenir.)

Rezervasyon Fiyatlarımız

Abone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.