Aile Otelleri

Elbis Hotel Aile Otelleri Arasında Kuzey Ege'nin En İyisi

Bizim için öncelik çocuklarımızın mutluluğu... Çocukların neşeyle Elbis Hotel' in yemyeşil çiçekli bahçelerinde koştuğu, ailelerin huzurlu bir ortamda dinlenebildiği, herkesin tek noktada buluştuğu unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! Çocuklarınız ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil için sizleri de Balıkesir'in güzel ilçesi Edremit'teki otelimizde ağırlamaktan mutlu oluruz.
Aile Oteli Ne Demek?

Aile oteli çocuklu ailelerin rahat, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilecekleri, hem yetişkinlerin hem de çocukların ihtiyaçlarını karşılayan bir otel konseptidir. Aile otelleri çocuklarla birlikte konaklamak için oda seçenekleri, çocuklar için aktivite programları gibi ailelere özel olanaklar sunarlar. Aile otelleri misafirlerinin ailece tatil yaparak unutulmaz anılar biriktirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Aile Oteli ile Aile Dostu Otel Arasında Ne Fark Vardır?

"Aile oteli" genellikle ailelere özel olarak tasarlanmış bir otel türünü ifade eder. Bu tür otellerde ailelerin daha çok bir arada zaman geçirmesi amaçlandığı için buna uygun geniş aile odaları ve ailece yapılacak aktiviteler sunulur.

"Aile dostu otel" ise ailelere özel olarak tasarlanmamış olsa da tatildeki ailenin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bazı özellikler sunar. Bu tür otellerde, özellikle çocuk dostu olanlarında, çocukların güvenliği, konforu ve eğlencesi ön planda tutulur. Aile dostu otellerde, çocukların eğlenebileceği oyun alanları, havuzlar, aktivite programları ve ailelere özel oda seçenekleri gibi imkanlar da bulunabilir.

Özetle, "aile oteli" özel olarak ailelere yönelik tasarlanmış bir otel konseptini ifade ederken, "aile dostu otel" herhangi bir otelde ailelerin ihtiyaçlarına yönelik sunulan özellikleri tanımlar.

Çocuk Dostu Otel Ne Demek?

Çocuk dostu otel, çocukla konaklama yapanların rahat edebilmeleri için çocukların ihtiyaçlarına uygun özellik ve hizmetleri sunan bir oteli ifade eder. Bu özellikler arasında çocukların sevdiği yiyeceklerin sunulmasından, çocuk yatağı ve yastığı sağlanmasına kadar çeşitli olanaklar bulunabilir.

Aileler için Sunduğumuz Özellikler

Oda Seçenekleri Nelerdir?

Otelimizin bütün odaları geniş, ferah ve balkonlu olarak tasarlanmıştır. Standart odalarımızda 4 kişiye kadar konaklama sağlanabilir. İki yetişkin yanında 0-6 yaş arası 1 çocuk yatak ilaveli ve ücretsizdir. Aynı odada 0-6 yaş arası 2. çocuk varsa yatak ilave edilerek %50 ücretlendirilir. 7-12 yaş arası %50 indirimlidir.

Kapıyla ayrılan iki odadan oluşan suit odalarımız ailelerin rahatı için tasarlanan diğer bir oda tipimizdir.

Dublex odalarımız ise konforlu bir tatil için tasarlandı. Bu odalarımız alt kattan giriş yapılan ve merdiven ile birleştirilen iki katlı bir oda tipindedir. Alt katta bir adet çift kişilik yatak, üst katta ise 3 ya da 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Her iki katın tuvalet, banyo ve balkonları ayrıdır. Deniz Dublex King Suit, Deniz Dublex Suit veya Kara Dublex Suit odalarımızı tercih edebilirsiniz.

Güncel fiyatlarımız için lütfen tıklayın.,

Çocuk Misafirlerimiz için Sunduğumuz Özellikler

 • Mini Club

  0-4 yaş arası çocukların ebeveynleri eşliğinde zaman geçirdikleri, çocuklar için özel tasarlanmış Mini Club'ımız bulunmaktadır. Eğitimli personelimiz çocuklara eğitici ve eğlenceli etkinlikler sunar.

 • Özel Çocuk Havuzu

  Çocuk havuzumuzun derinliği 40 cm.'dir ve içinde kaydırak bulunmaktadır. Güvenlik nedeniyle 4 yaşından küçük çocukların yetişkin havuzlarına girmesine izin verilmemektedir. Ana havuzun yanındaki çocuk havuzumun dışında 2022'de yenilenen Bayanlar Havuzu bölümümüze minik bir çocuk havuzu daha eklenerek misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

 • Çocuk Parkı ve Güvenli Oyun Alanları
 • Animasyon Grubu

  Animatör arkadaşlarımız gün içerisinde çeşitli oyunlar, eğlenceli etkinlikler düzenlemektedir.

 • Çocukların Sevdiği Yiyecek ve Atıştırmalıklar

  Restoranımızdaki menülerde çocukların seveceği sağlıklı seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca gün içerisinde pide, gözleme, kek, açık meyve suları, limonata ücretsizdir. Havuz Cafe'mizde çocukların sevdiği yiyecekler (hamburger, patates kızartması, sandviç ve dondurma) ücretli olarak sunulmaktadır.

 • Gün boyu Hizmet

  Çocuklu ve bebekli ailelerimiz Restoran ve Havuz Cafe'den tüm gün hizmet alabilir.

 • Beşik ve Mama Sandalyesi

  Çocuklar için mama sandalyesi ve 0-2 yaş arası için ücretsiz bebek beşiği sunulur.

Deniz kıyısında restoranda yemek yiyen kız çocuğu - aile-otelleri -Elbis Hotel Altınoluk
Restoranda yemek yiyen erkek çocuk - aile-otelleri Elbis Hotel Altınoluk
Çocuk havuzu, sonsuzluk havuzu ve deniz görünümü - aile-otelleri - Elbis Hotel Altınoluk
Kameraya gülümseyen sevimli kız çocuğu - aile-otelleri - Elbis Hotel Altınoluk
Elbis Hotel havuz cafede genç anne ve kek yiyen kız çocuğu - aile-otelleri
Kucağındaki gülümseyen çocuğa bakan kadın - aile-otelleri -Elbis Aile Oteli
Yemek yiyen iki çocuk Elbis Hotel Altınoluk Aile oteli - aile-otelleri
Elbis Hotel lobisinde sehpanın üstünde yatan kız bebek - aile-otelleri
Elbis Hotel çocuk parkında sallanan iki çocuk - aile-otelleri
Elbis Hotel Mini Kulüp - çocuk oyun odası - aile-otelleriAbone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.