Kara Dublex Suit


Otelimizin en üst katında bulunan ana yola ve Kazdağları'na bakan en üst kattaki geniş odalarımız. Altlı üstlü 2 ayrı odadan oluşan bu ferah odalarımız geniş aileler için en ideal oda tipidir.

Altınoluk Elbis Otel Dubleks aile odası merdiven

Alt katta bir adet double yatak, üst katta 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. 2 katında kendine ait banyosu ve balkonu bulunmaktadır. Üst kata odanın içinden merdivenle çıkılmaktadır. İki odayı ayıran bir kapı bulunmamaktadır. Bu odalarımızda en fazla 5 kişi kalabilmektedir.


Odamızda

Klima

1 Adet Çift
kişilik Yatak

2 Adet Tek
Kişilik Yatak

Internet

Tv

6 Kişilik

Önceliğimiz, Ailelerin Rahatı

Siz de otelimize ilk gelişinizden sonra, bir sonraki rezervasyonunuzda bize otelin hangi bölümde kalmak istediğinizi tarif etmeye çalışacaksınız. Odanızda kendinizi öyle rahat hissedeceksiniz ki, her sene yeniden Altınoluk' taki eviniz Elbis' e gelmek için can atacaksınız.
Standart otel odalarından daha geniş olan odalarımız kullanışlı mimarisiyle aileleri rahat ettirmek için tasarlandı. En rahat uyku için odalarımızda Türkiye' nin en iyi yatak üreticisi Yataş ürünleri kullanılmaktadır.

Konaklama Şekli

Otel'e En Erken Giriş

15:00

Ön ödeme

Aynı odada 3. kişi % 25 indirimlidir. İki kişilik odada tek kişi konaklamada single farkı uygulanır. Bu fiyatlar minimum üç gece konaklamalar için geçerlidir. Bayramlar, resmi günler, hafta sonu gecelik konaklamalar farklı fiyatlandırılabilir. Rezervasyon, en geç 3 gün içinde toplam tutarın %30' u tarafımıza havale veya EFT yapıldıktan sonra kesinleşir. Aksi takdirde iptal olur. Kapora iadesi giriş gününden 3 gün öncesinde bildirilmesi durumunda Bayram dönemi hariç para iadesi sağlanır. Erken rezervasyon döneminde ödemenin tamamı alınır. Fiyatlarımızda konaklama vergisi dahil değildir.

Çocuklar ve ilave yatak

(Çocuklu aileler için) 4 yaşından küçük çocukların yetişkin havuzuna girmesi yasaktır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe, öğlen yemeği set menüdür. Beş çayı ve kek ikramı fiyata dahildir.

İki yetişkin yanında 0-6 yaş arası 1 çocuk yatak ilaveli ve ücretsizdir. 0-2 yaş arası çocuk için bebek beşiği ücretsiz olarak verilir. Aynı odada 0-6 yaş arası 2. çocuk varsa yatak ilave edilerek %50 ücretlendirilir. 7-12 yaş arası %50 indirimlidir.

Yemek & İkramlar

Tam pansiyon plus konaklamanıza sabah-akşam açık büfe yemek, öğlen set menü yemek, 11.00 – 16.00 arası gözleme , 12.00-16.00 arası pide ikramımız 16.00-17.30 ikindi çayı ve kek ikramı dahildir. Yemeklerde alacağınız tüm kapaksız içecekler ve kapalı su; gün boyu havuz barda alabileceğiniz damacana su, çay, nescafe, hazır meyve suları ücretsiz ve self servistir. Bunların dışındaki kapaklı içecekler türk kahvesi ve dondurma, tost, hamburger gibi özel yapım yiyecekler ekstra ücretli olup servis edilir.

Gün boyu su, çay, nescafe ve hazır meyve suyu çeşitleri ücretsiz ve self servistir. Kapalı içecekler, dondurma ve türk kahvesi gibi özel yapım içecekler ekstra ücretlidir ve servis edilir.


ilave bilgi

Dışarıdan kesinlikle misafir kabul edilmemektedir. Havuz, sadece konaklama yapan misafirlerimiz için yeterli kapasitede olduğundan yoğun sezonda dışarıdan havuz için misafir kabul edilmemektedir.

Yeni dublex suit odalarımız minimum 4 maximum 5 kişilik olup, 2 banyoludur. Ortak alanlarda herhangi bir kıyafet kısıtlamamız bulunmamaktadır.

OTELİMİZİN DİĞER ODALARI

Altınoluk' un en iyi aile oteli

Abone Ol

& Kampanyalar


Aydınlatma metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.