Mutluluklar Dileriz.

Gelin ve Damat gelmeden önce oda özel olarak düzenlenir. (Oda Süslenir)

0₺ Kişi Başı Gecelik Fiyatı


Odamızda

Klima

1 Adet Çift
kişilik Yatak

Internet

Tv

Önceliğimiz, Ailelerin Rahatı

Siz de otelimize ilk gelişinizden sonra, bir sonraki rezervasyonunuzda bize otelin hangi bölümde kalmak istediğinizi tarif etmeye çalışacaksınız. Odanızda kendinizi öyle rahat hissedeceksiniz ki, her sene yeniden Altınoluk' taki eviniz Elbis' e gelmek için can atacaksınız.
Standart otel odalarından daha geniş olan odalarımız kullanışlı mimarisiyle aileleri rahat ettirmek için tasarlandı. En rahat uyku için odalarımızda Türkiye' nin en iyi yatak üreticisi Yataş ürünleri kullanılmaktadır.

Konaklama Şekli

Otel'e En Erken Giriş

15:00

Otel'e En Geç Çıkış

11:00

Ön ödeme

Aynı odada 3. kişi % 25 indirimlidir. İki kişilik odada tek kişi konaklamada single farkı uygulanır. Bu fiyatlar minimum üç gece konaklamalar için geçerlidir. Bayramlar, resmi günler, hafta sonu gecelik konaklamalar farklı fiyatlandırılabilir. Rezervasyon, en geç 3 gün içinde toplam tutarın %30' u tarafımıza havale veya EFT yapıldıktan sonra kesinleşir. Aksi takdirde iptal olur.

Yemek & İkramlar

Tam pansiyon plus konaklamanıza sabah-akşam açık büfe yemek, öğlen set menü yemek, 11.00 – 16.00 arası gözleme , 12.00-16.00 arası pide ikramımız 16.00-17.30 ikindi çayı ve kek ikramı dahildir. Yemeklerde alacağınız tüm kapaksız içecekler ve kapalı su; gün boyu havuz barda alabileceğiniz damacana su, çay, nescafe, hazır meyve suları ücretsiz ve self servistir. Bunların dışındaki kapaklı içecekler türk kahvesi ve dondurma, tost, hamburger gibi özel yapım yiyecekler ekstra ücretli olup servis edilir.

Gün boyu su, çay, nescafe ve hazır meyve suyu çeşitleri ücretsiz ve self servistir. Kapalı içecekler, dondurma ve türk kahvesi gibi özel yapım içecekler ekstra ücretlidir ve servis edilir.


ilave bilgi

Dışarıdan kesinlikle misafir kabul edilmemektedir. Havuz, sadece konaklama yapan misafirlerimiz için yeterli kapasitede olduğundan yoğun sezonda dışarıdan havuz için misafir kabul edilmemektedir.

Yeni dublex suit odalarımız minimum 4 maximum 5 kişilik olup, 2 banyoludur.

Abone Ol

& Kampanyalar